MAMY SEXY MAMY

MAMY SEXY MAMY

Event na podstawie autorskiego projektu K. Cichopek pt. "Sexy mamy"
 
scenariusz: K. Cichopek, M. Bondarowicz, A. Piechowiak
reżyseria: Andżelika Piechowiak
występują: KATARZYNA CICHOPEK, MACIEJ MAKOWSKI
kostiumy i scenografia: Monika Bondarowicz
muzyka: Maciej Makowski
animacje: Buzz Media
realizacje filmowe: Adam Bondarowicz
zdjęcia: Wiktor Zdrojewski
opracowanie graficzne: Piotr Grzegorzewski
produkcja: Agencja Produkcyjna PALMA 

OPISOPIS

Czy mamy w Polsce sexy mamy? Już niedługo się przekonamy!
 
Katarzyna Cichopek rusza w trasę z cyklem spotkań pod hasłem „Mamy sexy mamy”, podczas których wszystkie zainteresowane tematyką Panie dowiedzą się, jak być uśmiechniętą szczęśliwą mamą, godzić ciążę i wychowywanie dzieci z praca zawodową, znajdować czas na spełnianie swoich marzeń, kontakt z bliskimi i przyjaciółmi. Będziemy mówić o tym, jak dbać o zdrowie, jak wrócić do dobrej figury i jak radzić sobie z tysiącem obowiązków. Jak również o tym, jak ułożyć relacje w związku i co z seksem? Rozmowa bez tematów tabu, w atmosferze akceptacji, relaksu i uśmiechu – bo część spotkania wypełnią kabaretowe scenki, pokazy filmowe i konkursy z nagrodami. 
 
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, a każda z uczestniczek może liczyć na miły prezent. Wystarczy przyjść, by na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i znaleźć się w gronie fajnych, seksowych mam!

HOT NEWSHOT NEWS

 • Zapraszamy na naszą nową stronę!

  Zapraszamy na naszą nową stronę!

  WWW.MAMYSEXYMAMY.PL

  Pięć miast i ponad 1000 Sexy Mam!!! Nie ukrywam, że będzie mi bardzo brakować tych wyjazdów i spotkań z Wami. Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać Was osobiście i usłyszeć tyle dobrych i ciepłych słów to bardzo uskrzydla:-) ? powiedziała po pierwszej zakończonej trasie eventowej Kasia Cichopek. Teraz z wszystkimi pytaniami, wrażeniami i wątpliwościami możecie pisać na osobisty blog Kasi Cichopek powstały w związku z projektem Mamy sexy mamy?! Tam Kasia wciąż będzie utwierdzać wszystkie mamy w przekonaniu ze są sexy, musza tylko w to uwierzyć :)

 • Kasia Cichopek z ciążowym brzuszkiem szkoli inne mamy

  Kasia Cichopek z ciążowym brzuszkiem szkoli inne mamy

  Wczoraj odbyła się konferencja prasowa "Mamy sexy mamy?", na której oczywiście nie zabrakło Kasi. Gwiazda zaprezentowała się w skromnym zestawie złożonym z t-shirtu promującego akcję i dżinsów, który pięknie podkreślał jej coraz bardziej okazałe ciążowe kształty. Nie zrezygnowała również ze szpilek, co sprawiło, że naprawdę wyglądała jak sexy mama. Więcej zdjęć na Polki.pl

  http://polki.pl/zycie_gwiazd_galerie_gwiazd_galeria.html?galg_id=10014892

POLECANE STRONY

Copyright © 2009-2014 Palma.net.pl/ designed by: strefadizajnu.pl / powered by: airrr.pl