ŻONA POTRZEBNA OD ZARAZ

ŻONA POTRZEBNA OD ZARAZ

Autor: Edward Taylor
Tłumacz: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: TOMASZ DUTKIEWICZ

Obsada:
PRZEMYSŁAW SADOWSKI
MARIA PAKULNIS
WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ
KLAUDIA HALEJCIO
MAGDALENA WÓJCIK
MARCIN TROŃSKI

Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Ewa Gdowiok
Zdjęcia: Rafał Olejniczak
Oprawa graficzna: Piotr Grzegorzewski

Produkcja: TEATR KOMEDIA W WARSZAWIE

Produkcja wersji wyjazdowej spektaklu i współpraca impresaryjna: AGENCJA PRODUKCYJNA PALMA

PREMIERA OGÓLNOPOLSKA: 28.09.2018 KINO TEATR APOLLO W POZNANIU

OPISOPIS

Żona potrzebna od zaraz! Bo któż inny jak nie czarująca, dobrze wychowana i inteligentna żona potrafił pomóc mężczyźnie w uzyskaniu upragnionego awansu?

Co jednak zrobić, kiedy żony brak, a konserwatywny szef wraz z małżonką mają zjawić się na kolacji, by poznać panią domu? Trzeba znaleźć żonę i to w ekspresowym tempie. Gorzej jednak kiedy zamiast jednej potencjalnej pseudo- żony zjawią się trzy chętne do pomocy kandydatki- jedna lepsza od drugiej. Katastrofa jest nieunikniona…

Lekkoduch karierowicz ( Przemysław Sadowski), piękna i bardzo wściekła narzeczona ( Weronika Książkiewicz), nieprzewidywalna, oryginalna i dość bezczelna pomoc domowa (Maria Pakulnis), uroczo nieporadna asystentka okularnica ( Klaudia Halejcio), oraz  małżeństwo  z zasadami i upodobaniem do wyskokowych trunków ( Magdalena Wójcik i Marcin Troński)  stworzą na scenie pełne humoru dynamiczne widowisko.   

Przewrotna, bardzo współczesna i inteligentna komedia Edwarda Taylora w gwiazdorskiej obsadzie to gwarancja spektaklu pełnego błyskotliwego dowcipu, nieprzewidywalnych zwrotów akcji, oraz ironicznego spojrzenia na naszą rzeczywistość, w której dla osiągnięcia sukcesu warto zrobić wszystko.

POLECANE STRONY

Copyright © 2009-2014 Palma.net.pl/ designed by: strefadizajnu.pl / powered by: airrr.pl