• UPIÓR W KUCHNI
  • UPIÓR W KUCHNI
  • UPIÓR W KUCHNI
  • UPIÓR W KUCHNI
  • 1
  • 2

UPIÓR W KUCHNI

Autor: Patrick G.Clark

Reżyseria: TOMASZ SAPRYK

Obsada:
MARIA PAKULNIS/ MAŁGORZATA PIECZYŃSKA
ANDŻELIKA PIECHOWIAK
KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI
MIROSŁAW ZBROJEWICZ
SEBASTIAN KONRAD
JERZY BOŃCZAK/ WŁADYSŁAW GRZYWNA
MICHAŁ PIELA/ MACIEJ WIERZBICKI
SŁAWOMIR ORZECHOWSKI

Asystent reżysera: Marta Gierzyńska
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Charakteryzacja: Izabela Jahnz- Zuba
Dźwięk: Łukasz Faliński
Światło: Maciej Żurczak
Zdjęcia: Rafał Olejniczak
Opracowanie graficzne: Piotr Grzegorzewski
Producent wykonawczy: Andzelika Piechowiak

Produkcja: AGENCJA PRODUKCYJNA PALMA

PREMIERA: 2 MARCA 2020- TEATR KAMIENICA W WARSZAWIE

OPISOPIS

Mały angielski pensjonat na peryferiach miasta. Dystyngowana starsza pani i jej przesympatyczna córka, ich tajemniczy goście mający niejedno na sumieniu, niewyjaśnione zaginięcia oraz upiorna zagadka w tle...

Pamiętacie Państwo słynny Teatr Sensacji „Kobra”, który gromadził w poniedziałkowe wieczory przed telewizorami miliony widzów? Jedną z jego najpopularniejszych premier był spektakl „Upiór w kuchni” Janusza Majewskiego z 1993 roku z Ireną Kwiatkowską w roli tytułowej. Dziś przenosimy tę niezwykłą komedię z dreszczykiem na deski teatru tworząc prawdziwie wyjątkowe widowisko łączące w sobie elementy kryminału, thrillera, horroru i angielskiej komedii.

Morderstwo doskonałe podobno nie istnieje, podobno... Teatralna iluzja, surrealistyczna przestrzeń i odwieczne pytanie- kto jest winny i co się stało z ofiarą? Zabójcze niespodzianki i zaskakujące zwroty akcji, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy. Reżyserii podjął się Tomasz Sapryk. W tytułowej roli zobaczą Państwo Marię Pakulnis i Małgorzatę Pieczyńską, a obok nich Andżelikę Piechowiak, Krzysztofa Kiersznowskiego, Mirosława Zbrojewicza, Sebastiana Konrada, Jerzego Bończaka/Władysława Grzywnę, Michała Pielę/Macieja Wierzbickiego oraz Sławomira Orzechowskiego.

Jeśli lubicie się śmiać i bać jedocześnie, poczuć się częścią kryminalnej intrygi i doświadczyć teatralnej magii to jest to idealna propozycja dla Was.
 

POLECANE STRONY

Copyright © 2009-2014 Palma.net.pl/ designed by: strefadizajnu.pl / powered by: airrr.pl