MIŚ USZATEK

MIŚ USZATEK


Autor: Czesław Janczarski, Zbigniew Rychlicki
Scenariusz i reżyseria:
KATARZYNA TARACIŃSKA- BADURA
Występują:
Miś Uszatek: TOMASZ BŁASIAK
Lalka Rózia: KATARZYNA TARACIŃSKA- BADURA
Prosiaczek/Ślimak: BARTOSZ ADAMCZY
Zajączek/Kret: RAFAŁ SZAŁAJKO
Kostiumy i scenografia:
Katarzyna Adamczyk
Opracowanie muzyczne:
Radosław Laddy
Produkcja: DUART

OPISOPIS

Pewnego razu w dziecięcym pokoiku pojawia się nowy lokator – jest nim mały, pluszowy Miś który nie ma imienia. Zabawki: Lalka Rózia, Prosiaczek oraz Zajączek wpadają na genialny pomysł, by nadać mu imię – Miś Uszatek – ze względu na jego oklapnięte uszko. Początkowo nieśmiały i zagubiony Miś, z czasem staje się ulubieńcem pozostałych pluszaków i nieodłącznym towarzyszem ich wspólnych zabaw. Podczas wyprawy do lasu, którą organizuje Uszatek, mali przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód, spotyka ich również pewna niemiła niespodzianka, ale jak to zwykle w bajkach bywa, wszystko kończy się szczęśliwie.
 
Spektakl „Miś Uszatek” to nie tylko historia małego Misia z klapniętym uszkiem, jest to również opowieść o przyjaźni, akceptacji i tolerancji. Kolorowa scenografia i kostiumy, nieskomplikowany język literacki oraz prosta, łatwo wpadająca w „uszko” muzyka tworzą przyjazny i ciepły klimat przedstawienia.
 
Serialowe mruczanki Misia Uszatka – „Pora na dobranoc”  oraz  „Jestem sobie mały miś” – są również świetną okazją dla dorosłych widzów, by przenieść się do cudownych czasów własnego dzieciństwa.
 
Spektakl dla dzieci w wieku 3-7 lat. Czas trwania ok. 60 min

HOT NEWSHOT NEWS

 • MIŚ USZATEK, TEATR KAMIENICA I FUNDACJA "A KOGO?"

  MIŚ USZATEK, TEATR KAMIENICA I FUNDACJA "A KOGO?"

  Spektakl Miś Uszatek miał swoją premierę w warszawskim Teatrze Kamienica, stał się też formą promocji fundacji "A kogo?", która skupia się na pomocy dzieciom po ciężkich urazach mózgu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia, oraz fragmentów spektaklu dla najmłodszych, przenoszącego współczesne dzieciaki w epokę najpiękniejszych bajek ich rodziców.

   

  http://youtu.be/YfVIRdFMw4o

  http://youtu.be/tXNLlQv1vIc

GALERIAGALERIA

Zdjęcia ze spektaklu

POLECANE STRONY

Copyright © 2009-2014 Palma.net.pl/ designed by: strefadizajnu.pl / powered by: airrr.pl