• LEKKO NIE BĘDZIE
 • LEKKO NIE BĘDZIE
 • LEKKO NIE BĘDZIE
 • LEKKO NIE BĘDZIE
 • 1
 • 2

LEKKO NIE BĘDZIE

Autor: Jean - Claude Islert
Tłumaczenie: Witek Stefaniak

Reżyseria i opracowanie muzyczne: TOMASZ SAPRYK
Asystent reżysera: Andżelika Piechowiak
Obsada:
Edouardo: JAN JANKOWSKI/ TOMASZ SAPRYK
Marion: DOMINIKA OSTAŁOWSKA/LUCYNA MALEC/ANDŻELIKA PIECHOWIAK/EWA LORSKA
Sarah: KATARZYNA GRABOWSKA/ ZOFIA ZBOROWSKA/MILENA STASZUK
Marco: KACPER KUSZEWSKI
Julie: JULIA ROSNOWSKA/MILENA STASZUK

Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Joanna Snopek 
Charakteryzacja: Mira Wojtczak
Ruch sceniczny: Tomasz Borkowski
Zdjęcia: Rafał Olejniczak
Opracowanie graficzne: Piotr Grzegorzewski
Produkcja: Agencja Produkcyjna PALMA Sp. z o.o.

PREMIERA OGÓLNOPOLSKA- 21 sierpnia 2015 - AMFITEATR IM. M. GRECHUTY W ŚWINOUJŚCIU
PREMIERA WARSZAWSKA- 27 listopada 2015 - TEATR KAMIENICA W WARSZAWIE

OPISOPIS

OBURZA WAS NIECO WIĘKSZA RÓŻNICA WIEKU W ZWIĄZKACH? ŚMIESZĄ PANIE I PANOWIE ZAUROCZENI MŁODSZYMI PARTNERAMI W MYŚL ZASADY: MNIE BY SIĘ TO NIE PRZYDARZYŁO? JEŚLI TAK - TA SZTUKA ROZBAWI WAS DO ŁEZ I POKAŻE, ŻE TEORIA W ŻYCIU BARDZO RÓŻNI SIĘ OD PRAKTYKI.   

"LEKKO NIE BĘDZIE" AUTORSTWA JEAN-CLAUDE ISLERT’A TO NIEZWYKLE ZABAWNA FRANCUSKA KOMEDIA O MIŁOŚCI, POZORACH, SZUKANIU SZCZĘŚCIA NA PRZEKÓR KONWENANSOM, TOLERANCJI DLA WŁASNYCH WYBRYKÓW I HIPOKRYZJI W OCENIANIU INNYCH.

STATECZNY WYKŁADOWCA EDUARDO (JAN JANKOWSKI) ROMANSUJĄCY ZE SPRYTNĄ STUDENTKĄ SARAH (ZOFIA ZBOROWSKA/KATARZYNA GRABOWSKA), JEGO BYŁA ŻONA MARION (DOMINIKA OSTAŁOWSKA) ZAKOCHANA W MŁODSZYM PARTNERZE I ICH CÓRKA JULIE (JULIA ROSNOWSKA) MAJĄCA NOWEGO, TROSZKĘ STARSZEGO NARZECZONEGO MARCO, WĄSATEGO „ARTYSTĘ”, LEKKODUCHA, BEZ GROSZA PRZY DUSZY (KACPER KUSZEWSKI) ZAPOCZĄTKUJĄ LAWINĘ OMYŁEK I ABSURDU, KOMPLIKACJI I ROZWIĄZAŃ, KTÓRE NIE WPADŁYBY WAM DO GŁOWY, BO KIEDY WSZYSTKO ZAWODZI ZAWSZE MOŻNA ZRZUCIĆ WINĘ NA HYDRAULIKA – IMIGRANTA ZE WSCHODU… 
PRZYGOTUJCIE SIĘ NA WYJĄTKOWO ZABAWNY WIECZÓR, A JEŚLI NIE LUBICIE SIĘ ŚMIAĆ, TO MOŻEMY WAM OBIECAĆ, ŻE … LEKKO NIE BĘDZIE!:)


HOT NEWSHOT NEWS

 • Gwiazdy na warszawskiej premierze "Lekko nie będzie"

  Gwiazdy na warszawskiej premierze "Lekko nie będzie"

  Na premierze "Lekko nie będzie" pojawiło się wiele gwiazd, jak również wielu dziennikarzy i fotoreporterów ze znanych portali. Sprawdźcie jak o tym wieczorze w Teatrze Kamienica pisał Jastrząb post - "Wczoraj w Teatrze Kamienica odbyła się premiera sztuki Lekko nie będzie. Na deskach teatru wystąpili znana z serialu Julia, Julia Rosnowska, Kacper Kuszewski, czy też Zofia Zborowska. Komedia opowiada o dużej różnicy wieku w związkach, tolerancji i szukaniu szczęścia.

  Największe zainteresowanie mediów wzbudziła jednak Dominika Ostałowska (...)
  więcej na stronie:
  http://jastrzabpost.pl/imprezy/gwiazdy-w-teatrze-kamienica-na-premierze-lekko-nie-bedzie_223526.html
 • Premiera w Teatrze Kamienica na "Ściance"

  Premiera w Teatrze Kamienica na "Ściance"

  Jak donosi portal Ścianka.pl - "W Teatrze Kamienica 27 listopada odbyła się premiera spektaklu "Lekko nie będzie" w reżyserskim debiucie aktora Tomasza Sapryka. Autorem spektaklu jest Jean-Claude Islert.

  Producentem spektaklu Lekko nie będzie jest znana aktorka Andżelika Piechowiak.

  Poza stałymi miłośnikami Teatru Kamienica, osobami znanymi, artystami, można było ujrzeć przedstawicieli administacji państwowej wyższego szczbla, tj. zastepców  Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, w osobach - Paweł Suliga i Mateusz Siepielski. Przyszedł także sympatyczny satyryk Krzysztof Piasecki.

  więcej informacji i zdjęć znajdziecie na stronie:

  http://www.scianka.pl/aktualnosci/wladza-na-premierze-w-kamienicy.html#1596
 • Wielka prapremiera teatralna w Świnoujściu!

  Wielka prapremiera teatralna w Świnoujściu!
  Najnowsza komedia Agencji Produkcyjnej PALMA w Amfiteatrze im. Marka Grechuty.
  Już 21 sierpnia w Świnoujściu na scenie Amfiteatru im. Marka Grechuty wyjątkowe i nietypowe wydarzenie: prapremiera sztuki teatralnej w gwiazdorskiej obsadzie.
  Wystąpią: Jan Jankowski, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Julia Rosnowska i Katarzyna Grabowska.

  "Lekko nie będzie" Jean-Claude Islerta - to francuska komedia obyczajowa o  hipokryzji, kłamstwach i pozorach, ale nade wszystko o szukaniu szczęścia i miłości na przekór konwenansom. Podstarzały profesor (Jan Jankowski) romansuje ze swoją studentką (Katarzyna Grabowska/Zofia Zborowska), która nim cynicznie manipuluje i ciągnie do ołtarza. Jego córka (Julia Rosnowska) sprytnie go wykorzystuje i ukrywa związek z dużo starszym leniem i lekkoduchem bez grosza (Kacper Kuszewski). Była żona (Dominika Ostałowska) ciągle go nachodzi, kontroluje i podejrzewa o romans, ale z? hydraulikiem-imigrantem, którego udaje amant córeczki. "Lekko nie będzie" to zabawna lawina omyłek, qui pro quo, komplikacji i absurdu w sam raz na lato!

   Reżyserem spektaklu jest Tomasz Sapryk. To debiut reżyserski tego wybitnego aktora, znanego z charakterystycznych ról teatralnych i filmowych ("Ranczo""Wesele""Nic śmiesznego""Sztuczki""Wszyscy jesteśmy Chrystusami""Superprodukcja"). Producentem wykonawczym spektaklu i asystentem reżysera jest Andżelika Piechowiak, aktorka i producentka, właścicielka Agencji Produkcyjnej PALMA. "Pochodzę ze Świnoujścia, tu się urodziłam i kocham to miasto. Od lat marzyłam, żeby prapremiera spektaklu odbyła się w tak wyjątkowym miejscu jak tutejszy amfiteatr. Dzięki wielkiej przychylności ludzi z mojego rodzinnego miasta dziś moje marzenie się spełnia. Turyści i mieszkańcy mogą latem prosto z plaży pójść do teatru. Zapraszam!" - mówi Andżelika Piechowiak.

GALERIAGALERIA

Zdjęcia z premiery- fot. Joanna Kurdziel- Morytko

Zdjęcia ze spektaklu

VIDEOVIDEO

Twórcy o spektaklu

Fragmenty spekatklu- część II

Fragmenty spektaklu

Próba medialna

partner spektaklu

partnerzy spektaklu

 • partnerzy spektaklu
 • partnerzy spektaklu
 • partnerzy spektaklu

POLECANE STRONY

Copyright © 2009-2014 Palma.net.pl/ designed by: strefadizajnu.pl / powered by: airrr.pl