Agencja Produkcyjna PALMA Sp. z o.o. istnieje od 2009 roku.

Założona i prowadzona przez aktorkę i producentkę Andżelikę Piechowiak firma zajmuje się produkcją teatralno-telewizyjno-eventową, działalnością impresaryjną oraz kompleksową obsługą kampanii reklamowych.W ofercie Palmy znajdują się spektakle teatralne wystawiane i nagradzane na terenie całej Polski, przedstawienia muzyczno-taneczne oraz koncerty. Agencja przygotowuje i realizuje reklamowe spoty radiowe i telewizyjne, oraz produkuje teledyski muzyczne. Współpracujemy z czołowymi polskimi artystami, cenionymi na rynku firmami i sprawdzonymi podwykonawcami. W naszej działalności jesteśmy kreatywni, rzetelni i profesjonalni, kierując się zasadą, iż każda produkcja teatralna, telewizyjna i eventowa powinna być dla widza wyjątkowym przeżyciem artystycznym i niezapomnianą rozrywką, zmuszać do chwili refleksji, wzruszając i bawiąc jednocześnie, a dla firm które obsługujemy eventowo najlepszą możliwą reklamą.

Serdecznie zapraszam - Andzelika Piechowiak

 

Trochę historii

Agencja Produkcyjna PALMA została stworzona na początku 2009 roku, na rynku teatralnym zadebiutowała trzy miesiące później, w kwietniu, premierą amerykańskiej sztuki "Motyle są wolne" w reż. Zbigniewa Lesienia, otwierając działanie dużej sceny Teatru Kamienica w Warszawie. Od tamtego czasu Agencja wypuściła na rynek kilkanaście spektakli, m.in. takie hity jak komedia Anny Burzyńskiej "Jeśli chcesz kobiety, to ją porwij” , rosyjska tragikomedia „Wariatka”, angielska farsa „Dzikie żądze”, wielokrotnie nagradzany spektakl „Jak się kochają w niższych sferach”, czy kontrowersyjna czarna komedia Mikołaja Lizuta „Tamta Pani”, współpracując przy tym z kolejnymi stołecznymi scenami Teatrem Kwadrat, Teatrem Bajka i Teatrem Capitol.

Przy realizacji każdego spektaklu gwarantujemy naszym widzom doborową obsadę, powierzając role największym i najbardziej lubianym gwiazdom polskiej sceny teatralnej- takim jak Ewa Kasprzyk, Piotr Polk, Edyta Olszówka, Piotr Cyrwus, Elżbieta Zającówna, czy Stefan Friedmann, szlachetność w doborze repertuaru, uwzględniającą różnorodne gusta i wysokie wymagania naszych widzów, oraz doskonałe przygotowanie oprawy scenograficznej, muzycznej i graficznej. Dbając o możliwość dotarcia do szerokiej rzeszy widowni, oprócz pokazów w Warszawie, wszystkie nasze spektakle grane są gościnnie na deskach teatrów w całej Polsce. 

Po trzech latach od powstania Agencja Palma dołączyła do swej produkcyjnej działalności realizacje eventowe, debiutując ogólnopolskim eventem szkoleniowym „Mamy sexy mamy” Katarzyny Cichopek. 

Rok później otworzyła się również na działalność na rynku produkcji telewizyjnych, rozpoczynając od realizacji teledysku do niezwykle popularnego utworu „Wezmę Cię” z repertuaru Poparzonych Kawą Trzy.

Obecnie pracujemy nad pierwszymi kampaniami reklamowymi, produkcją kolejnych spektakli, sesji fotograficznych, impresaryjną promocją koncertów oraz obsługą eventową firm.

Zapewniamy że będą Państwo usatysfakcjonowani współpracą z nami oraz poziomem oferowanej przez nas rozrywki.

Andzelika Piechowiak

Foto: Rafał Olejniczak