Kobieta - instrukcja obsługi - Anna Dereszowska

Kobieta - instrukcja obsługi - Anna Dereszowska


Śpiew: ANNA DERESZOWSKA
Scenariusz i reżyseria: MAGDALENA SMALARA
Febus Wąsaty trio w składzie:
Fortepian, kompozycje, aranżacje
URSZULA BORKOWSKA
Flet, saksofony
MARCIN ŚWIDERSKI
Kontrabas
KONRAD KUBICKI
 
PREMIERA: 2014-05-04

OPISOPIS

Żartobliwy recital, będący próbą rozwikłania zagadek kobiecej duszy, do której kluczem może być muzyka i trafnie dobrane słowa. Sprawdzi to na sobie aktorka Anna Dereszowska, wykonując wielkie standardy polskiej piosenki.
Są to utwory o zawiłościach duszy kobiecej. „Sing sing”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Umówiłam się z nim na dziewiątą” to tylko niektóre z nich. Uzupełnieniem będą praktyczne porady dla płci obojga, np.: jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych (np. jak zachować się ma mężczyzna, słysząc pytanie: „Czy nie wyglądam w tym grubo?”), jak udekorować stół na przybycie teściowej, jak dokonać podziału ról w związku, jak pielęgnować rośliny kaktusowate - słowem: kieszonkowe kompendium wiedzy życiowej w lekkiej formie recitalu.
Annie Dereszowskiej towarzyszyć będzie zespół Febus Wąsaty Trio. To wszechstronni muzycy, mający na swoim koncie wiele koncertów, płyt i nagród (m.in. nagrodę Grammy dla Konrada Kubickiego). Nazwa grupy pochodzi z jednego z wierszy Wisławy Szymborskiej – "Kobiety Rubensa".
 

GALERIAGALERIA

VIDEOVIDEO

Krzyżówka

Miłość Ci wszystko wybaczy

Ugotuj mi coś

POLECANE STRONY

Copyright © 2009-2014 Palma.net.pl/ designed by: strefadizajnu.pl / powered by: airrr.pl