Super Susan

Super Susan

25 lecie pracy artystycznej Ewy Kasprzyk

Autor:
Peter Quilter
Tłumaczenie
Elżbieta Woźniak
Reżyseria
MARCIN BORTKIEWICZ
Występuje
EWA KASPRZYK
Scenografia
Andrzej Lewczuk

PREMIERA: 
12 marca 2011 Teatr Kamienica, Warszawa

OPISOPIS

Tytułowa Susan to straszna gaduła i niepoprawna marzycielka, po mistrzowsku wykreowana przez Ewę Kasprzyk. Bohaterka sztuki Petera Quilitera – autora takich hitów jak „Boska”, czy na „Na końcu tęczy”, typowa Angielka, której życie upływa na doglądaniu kota i wspominaniu lat, kiedy całe życie miała jeszcze przed sobą, wpada nagle na szaleńczy pomysł- postanawia uczcić swoje urodziny podróżą do Australii, którą odwiedziła 20 lat wcześniej w gronie równie niepoprawnych, spragnionych wrażeń i atrakcji przyjaciółek. Samotna podróż to sposób  na poznanie nowych ludzi, „zagadanie na śmierć” przypadkowych pasażerów w samolocie, wypicie kilku fantazyjnych drinków w hotelowym barze, powspominaniu dawnych miłości, oraz pokazaniu się w dość dziwacznym bikini. Najważniejsze jednak, by mimo przeciwności losu nie tracić dystansu do siebie i świata i zawsze pamiętać o dobrym humorze, którego nie zabraknie, ani Susan, ani widzom, którzy obejrzą ten brawurowo zagrany monolog.

HOT NEWSHOT NEWS

 • Monogram Ewy Kasprzyk "Super Suzan" wraca na scenę.

  Monogram Ewy Kasprzyk "Super Suzan" wraca na scenę.

  Przygotowany na srebrny jubileusz czyli 25 lecie pracy artystycznej Ewy Kasprzyk monodram "Super Suzan" którego premiera odbyła się 12 marca 2011 w teatrze Kamienica wrócił na scenę pod patronatem Palmy. Ewa Kasprzyk jedna z najwybitniejszych polskich aktorek na scenie budzi niekłamany podziw  w każdej roli- może grać Marylin Monroe, być gwiazdą porno, lub? starą panna w moherowym berecie. Zawsze zachwyca, bawi i wzrusza.

  Po zimowej trasie, w której poza Warszawą zagraliśmy m.in. w Krakowie, Toruniu, Wrocławiu, Pile, Opolu, Białymstoku, Gliwicach przyszedł czas na powitanie wiosny spektaklem w Ustroniu. Życzliwe przyjęcie i dużo dawka wzruszenia towarzyszyła tego wieczoru wszystkim widzom i twórcom.

  http://www.ustron.pl/fotogaleria-791-usta2B2382223Bsupersusan2B2382213B2B2382113Bmonodram2Bobsada3Aewakasprzyk.htm

 • FRAGMENTY SPEKTAKLU ORAZ EWA KASPRZYK O SWOJEJ ROLI

  FRAGMENTY SPEKTAKLU ORAZ EWA KASPRZYK O SWOJEJ ROLI

  - czyli Krakowskie miniatury teatralne z Super Susan

  Przy okazji Krakowskich miniatur teatralnych Ewa Kasprzyk opowiedziała o spektaklu "Super Susan"- co zainspirowało ją w sztuce będącej niezwykłą historią pewnej zabawnej starej panny, która wciąż marzy o wielkiej miłości, jest lekko szaloną, nieobliczalną, sentymentalną miłośniczką kotów i egzotycznych drinków i nigdy nie traci pogody ducha. 

   

   

  http://www.youtube.com/watch?v=CLG15WOFc8I

GALERIAGALERIA

Zdjęcia ze spektaklu

POLECANE STRONY

Copyright © 2009-2014 Palma.net.pl/ designed by: strefadizajnu.pl / powered by: airrr.pl