Domisie na wakacjach

Domisie na wakacjach

 
Autor: Beata Waszczuk
Tłumacz/ adaptacja: Katarzyna Taracińska- Badura
Reżyser: KATARZYNA TARACIŃSKA- BADURA
Występują:
KATARZYNA TARACIŃSKA-BADURA
TOMASZ BŁASIAK
RAFAŁ SZAŁAJKO
Kostiumy: Iwona Wesoły
Muzyka: Radosław  Laddy, Krzysztof Marzec
Produkcja: DUART

OPISOPIS

Trójka Domisiowych przyjaciół: Amelia, Bazyli oraz Strachowyj  wyruszają na domisiowa wyprawę. Chcą dotrzeć do lasu i tam , na polanie urządzić sobie piknik. Okazuje się jednak, że do takiej wyprawy nie są dobrze przygotowani. Co chwila się gubią – bo nie znają stron świata, spakowali do plecaka zupełnie nieprzydatne rzeczy , nie maja co jeść na pikniku, więc Strachowyj wpada na pomysł by zrobić sałatkę z muchomorów! Na szczęście Amelka ma ze sobą „ Atlas grzybów” oraz” Poradnik podróżnika” i dzięki temu uczy dzieci i Domisiaki jak należy postępować na wakacyjnej wyprawie. W tym trwającym około  godziny programie Domisie uczą dzieci  podstawowych zasad zachowania się w lesie ,poznają leśne zwierzęta oraz uczą się domisiowej, wakacyjnej piosenki. W program wplecione są elementy interakcji z widownią oraz konkursy. Po występie scenicznym istnieje możliwość spotkania z Domisiami , zdobycia autografu oraz zrobienia sobie wspólnego zdjęcia.

Domisie maja swoją stronę na której zamieszczone sa nowinki, ciekawostki, opis postaci itp.   http://www.tvp.pl/dla-dzieci/domisie/wideo

HOT NEWSHOT NEWS

  • Palma dla dzieci

    Palma dla dzieci
    Palma we współpracy z Agencja Duart poszerzyła swoją ofertę o cztery bajki dla dzieci. Dla wszystkich wielbicieli słynnych Domisiów, legendarnego Misia Uszatka, Dzielnych księżniczek i kultowego juz komiksu o Tytusie, Romku i Atomku mamy barwne ciekawe spektakle. Wiemy ze najmłodsza widownia bywa najbardziej wymagająca, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań by ta propozycja przypadła do gustu naszym milusińskim w całej Polsce.

GALERIAGALERIA

Zdjęcia ze spektaklu

POLECANE STRONY

Copyright © 2009-2014 Palma.net.pl/ designed by: strefadizajnu.pl / powered by: airrr.pl